Imiqulu yokujika ye-CR-60 Welding
✧ Intshayelelo
I-rotator ye-welding eqhelekileyo ye-60-ton sisixhobo esinzima esenzelwe ukuxhasa nokujikeleza izinto zokusebenza ezinkulu ezisilinda ngexesha lenkqubo ye-welding. Nantsi ingcaciso yeempawu zayo, iinkcukacha kunye nokusetyenziswa kwayo:
Ezona mpawu
- Umthamo woMthwalo:
- Yenzelwe ukuthwala ubunzima obufikelela kwiitoni ezingama-60, nto leyo eyenza ukuba ifaneleke ukusetyenziswa kwimizi-mveliso enzima.
- Iirola ezijikelezayo:
- Ngokwesiqhelo iqulathe iirola ezimbini ezisebenza ngamandla ezibonelela ngokujikeleza okulawulwayo kwento yokusebenza.
- Isithuba seRoller esiLungiswayo:
- Ivumela ukuba ilungele ububanzi kunye nobude beepayipi ezahlukeneyo.
- Ulawulo lwesantya:
- Ixhotyiswe ngolawulo lwesantya oluguquguqukayo ukuze kulungiswe ngokuchanekileyo isantya sokujikeleza, nto leyo ephucula umgangatho wokuwelda.
- Ulwakhiwo Oluqinileyo:
- Yakhiwe ngezinto ezinamandla aphezulu ukumelana nemithwalo enzima kunye nokubonelela ngokuqina.
- Iimpawu zoKhuseleko:
- Ibandakanya iindlela zokhuseleko ezifana nokukhusela ukugqithisa, amaqhosha okumisa ngexesha likaxakeka, kunye neziseko ezizinzileyo zokuthintela ukujika.
Iinkcukacha
- Umthamo woMthwalo:Iitoni ezingama-60
- Ububanzi beRoller:Iyahluka, idla ngokuba malunga ne-200-400 mm
- Isantya sokujikelezisa:Iqhele ukuhlengahlengiswa, ukusuka kwiimilimitha ezimbalwa ukuya kwiimitha ezininzi ngomzuzu
- Ukunikezwa Amandla:Ngokwesiqhelo ziqhutywa ziimoto zombane; iinkcukacha zinokwahluka ngokusekwe kumenzi
Izicelo
- Ukwakhiwa kwemibhobho:Isetyenziswa kwishishini leoyile negesi ukuwelda imibhobho emikhulu.
- Ukwenziwa kweTanki:Ilungele ukwakha nokuwelda iitanki ezinkulu zokugcina kunye neenqanawa zoxinzelelo.
- Ukwakhiwa kweenqanawa:Ndiqeshwe kwishishini lokwakha iinqanawa zokuwelda amacandelo eenqanawa kunye nezinye izinto ezinkulu.
- Ukuveliswa koomatshini abanzima:Isetyenziswa ekwenzeni oomatshini abakhulu nezixhobo.
Iinzuzo
- Umgangatho wokuWelda ophuculweyo:Ukujikeleza rhoqo kunceda ekufezekiseni ukudityaniswa okufanayo.
- Ukwanda Kokusebenza Kakuhle:Inciphisa ukuphathwa ngesandla kwaye ikhawulezisa inkqubo yokuwelda.
- Ukuguquguquka:Ingasetyenziswa ngeendlela ezahlukeneyo zokuwelda, kuquka i-MIG, i-TIG, kunye ne-submerged arc welding.
Ukuba ufuna ulwazi oluthe kratya malunga neemodeli ezithile, abavelisi, okanye izikhokelo zokusebenza, zive ukhululekile ukubuza!
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-CR-60 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi beetoni ezingama-60 |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Ubuninzi beetoni ezingama-30 |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Ubuninzi beetoni ezingama-30 |
| Ubungakanani benqanawa | 300~5000mm |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 2*2.2 KW |
| Isantya sokujikelezisa | 100-1000mm/ngomzuzu |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Izinto zentsimbi |
| Ubungakanani berola | Ø500*200mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-15m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isiqinisekiso | CE |
✧ Uphawu
1. Indawo yeRoller ehlengahlengiswayo iluncedo kakhulu ekulungiseni iiroller phakathi komzimba oyintloko ukuze iiroller ezinobubanzi obahlukeneyo zikwazi ukulungiswa phezu kweeroller ezifanayo ngaphandle kokuthenga enye iroller yombhobho enobukhulu obuthile.
2. Uhlalutyo loxinzelelo lwenziwe kumzimba oqinileyo ukuze kuvavanywe amandla omthwalo wesakhelo apho ubunzima bemibhobho buxhomekeke khona.
3. Iirola zePolyurethane ziyasetyenziswa kule mveliso kuba iirola zepolyurethane azinabunzima kwaye zinokukhusela umphezulu wemibhobho ekukrwelweni xa iqengqeleka.
4. Indlela yokubopha i-pin isetyenziselwa ukubopha ii-polyurethane rollers kwisakhelo esiphambili.
5. I-stand ehlengahlengiswayo isetyenziselwa ukulungisa ubude be-Rigid Frame ngokwemfuno kunye neemfuno zokuwelda umbhobho kunye nenqanaba lokuthuthuzela lomwelda ukuze akwazi ukubonelela ngozinzo oluphezulu.
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.










