I-Hydraulic 20 T Fit Up Welding Rotator yeeNqaba zoMoya
✧ Intshayelelo
1. Iirotha ze-hydraulic welding zilungiswa ngesilinda yeoyile ukuze iipayipi ezininzi ezidibeneyo zidibanise.
2. Faka i-rotator yokuwelda ngenkqubo yokujija phezulu/ezantsi ngolawulo lwesandla olungenazingcingo ngexesha lokuwelda kwempundu.
3. Iirotha zokuwelda ezilungelelaniswe ngokuthe tye ziyafumaneka nakwi-butt welding.
4. Faka ii-rotator zokuwelda ngenkqubo yokujika nge-hydraulic kodwa ujike ungasebenzi kakuhle.
5. Ukusebenzisa kunye ne-self aligning welding rotator okanye ii-conventional welding rotators kunye.
6. I-hydraulic welding rotator enenkqubo ye-jacking, ifaka ii-welding rotators ezinolawulo lwesandla olungenazingcingo.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-FT-20T |
| Umthamo woMthwalo | Iitoni ezili-10 ubuninzi*2 |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Uhlengahlengiso lwe-hydraulic | Ngubani othi |
| Ububanzi besitya | 500~3500mm |
| Amandla eMoto | 2*1.1kw |
| Indlela yokuhamba | Ukuhamba ngesandla ngesitshixo |
| Amavili erola | PU |
| Ubungakanani berola | Ø400*200mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Ibhokisi yesandla engenazingcingo |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isiqinisekiso | CE |
✧ Uphawu
1.Zombini ezi candelo zinamandla okulungisa ahlukeneyo simahla.
2. Umsebenzi wokulungisa uguquguqukayo ngakumbi kwaye unokwamkela ngcono iintlobo ezahlukeneyo zesimo somthungo wokuwelda.
3. Ivili le-V eliyi-hydraulic lenza kube lula ukuhamba kwe-axial yenqaba.
4.Inokuphucula kakhulu ukusebenza kakuhle kobukhulu bodonga oluncinci kunye nemveliso yobubanzi bombhobho omkhulu.
5. I-Hydraulic Fit Up Rotator ine-3D adjustable shift rotator, isikhululo sokusebenza se-hydraulic esinolawulo olusebenzayo.
6. Isiseko seRotator senziwe ngepleyiti edibeneyo, enamandla aphezulu ukuqinisekisa ukuba akukho jika liqhubeka ixesha elide.
7. Isiseko seRotator kunye nokubhoboza yinkqubo efakwe ngaphakathi ukuqinisekisa ukujikeleza ngokuchanekileyo kwerola.
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili









