Iirola zokuWelda zePipe zoLungiso lwe-CR-40 Bolt
✧ Intshayelelo
1. I-drive enye kunye ne-idler enye zipakishwe ndawonye.
2. Ulawulo lwesandla olukude kunye nolawulo lwepedali yeenyawo.
3. Ukulungiswa kwebholthi kwiinqanawa ezahlukeneyo zobubanzi.
4. Isantya esingenazitebhisi esilungisekayo senxalenye eqhutywayo.
5. Isantya sokujikeleza siqhutywa kwidijithali.
6. Izixhobo ze-elektroniki ezikumgangatho ophezulu ezivela eSchneider.
I-7.100% entsha evela kumenzi wokuqala
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-CR-40 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi beetoni ezingama-40 |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Ubuninzi beetoni ezingama-20 |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Ubuninzi beetoni ezingama-20 |
| Ubungakanani benqanawa | 500~4500mm |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 2*1.5 KW |
| Isantya sokujikelezisa | 100-1000mm/ngomzuzu |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Izinto zentsimbi |
| Ubungakanani berola | Ø500*200mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-15m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isiqinisekiso | CE |
✧ Uphawu
1. Indawo yeRoller ehlengahlengiswayo iluncedo kakhulu ekulungiseni iiroller phakathi komzimba oyintloko ukuze iiroller ezinobubanzi obahlukeneyo zikwazi ukulungiswa phezu kweeroller ezifanayo ngaphandle kokuthenga enye iroller yombhobho enobukhulu obuthile.
2. Uhlalutyo loxinzelelo lwenziwe kumzimba oqinileyo ukuze kuvavanywe amandla omthwalo wesakhelo apho ubunzima bemibhobho buxhomekeke khona.
3. Iirola zePolyurethane ziyasetyenziswa kule mveliso kuba iirola zepolyurethane azinabunzima kwaye zinokukhusela umphezulu wemibhobho ekukrwelweni xa iqengqeleka.
4. Indlela yokubopha i-pin isetyenziselwa ukubopha ii-polyurethane rollers kwisakhelo esiphambili.
5. I-stand ehlengahlengiswayo isetyenziselwa ukulungisa ubude be-Rigid Frame ngokwemfuno kunye neemfuno zokuwelda umbhobho kunye nenqanaba lokuthuthuzela lomwelda ukuze akwazi ukubonelela ngozinzo oluphezulu.
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili










