Isikhundla sesitokhwe somsila wentloko
✧ Intshayelelo
1. I-Head tail stock welding I-Positioner sisisombululo esisisiseko sokujikeleza iziqwenga zomsebenzi.
2. Itafile yokusebenza ingajikeleziswa (kwi-360°) ivumela ukuba isiqwenga somsebenzi sidityaniswe kwindawo efanelekileyo, kwaye isantya sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
3. Ngexesha lokuwelda, singalungisa isantya sokujikeleza ngokweemfuno zethu. Isantya sokujikeleza siya kuba sisikrini sedijithali kwibhokisi yokulawula ngesandla esikude.
4.Ngokwahluka kobubanzi bombhobho, ingafaka nee-jaw chucks ezintathu zokubamba umbhobho.
5. I-fixed height positioner, i-horizontal rotation table, i-manual okanye i-hydraulic 3 axis height adjustment positioners zonke ziyafumaneka kwiWeldsuccess Ltd.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | ukusuka kwi-STWB-06 ukuya kwi-STWB-500 |
| Umthamo wokujika | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T ubuninzi |
| Ububanzi betafile | 1000 mm ~ 2000mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw ~11 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.1~1 / 0.05-0.5 ngomzuzu |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | Isikhundla sentloko esithe nkqo |
| I-positioner yokuwelda ye-axis ezimbini | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Kutheni Ufanele Ukhethe Thina
I-Weldsuccess ibisoloko ibonelela ngee-Welding Positors ezikumgangatho ophezulu, iiVessels Welding Roller, iWind Tower Welding Rotator, iiPipe kunye neeTank Tunring Rolls, iWelding Column Boom, iWelding Manipulator kunye neCnc Cutting Machine ukuya kwi-International Welding, i-cutting and fabrication industry kangangamashumi eminyaka. Singayilungisa le nkonzo.
Zonke izixhobo zeWeldsuccess ziqinisekisiwe yi-CE/UL ngaphakathi kwiziko lethu le-ISO9001:2015 (iziqinisekiso ze-UL/CSA ziyafumaneka xa ziceliwe).
Inesebe elipheleleyo lobunjineli eliquka iintlobo ngeentlobo zeeNjineli zooMatshini abaziingcali, iiNgcali zeCAD, iiNjineli zoLawulo kunye neeNjineli zoCwangciso lweKhompyutha.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.










