I-Hydraulic Lifting Pipe Turning Welding Positioner 2Ton ene-3 Jaws Chuck
✧ Intshayelelo
I-hydraulic lifting pipe turning welding positioner sisixhobo esikhethekileyo esisetyenziswa kwimisebenzi yokudibanisa ukubeka nokujikeleza imibhobho okanye izinto zokusebenza ezisilinda zokuwelda. Ibandakanya iindlela zokuphakamisa ze-hydraulic zokuphakamisa nokuxhasa umbhobho, kunye nokukwazi ukujikeleza ukujikeleza okulawulwayo ngexesha lenkqubo yokudibanisa.
Nazi ezinye zeempawu eziphambili kunye neempawu ze-hydraulic lifting pipe turning welding positioner:
- Indlela Yokuphakamisa Umoya OyiHydraulic: I-positioner ixhotyiswe ngee-hydraulic cylinders okanye ii-hydraulic jacks ezibonelela ngamandla okuphakamisa nokuxhasa umbhobho. Inkqubo ye-hydraulic ivumela ulawulo oluchanekileyo kunye nokulungiswa kokuphakama kombhobho.
- Inkqubo Yokubopha Imibhobho: Isikhundla sidla ngokuba nenkqubo yokubopha ebamba umbhobho ngokukhuselekileyo ngexesha lokuwelda. Oku kuqinisekisa uzinzo kwaye kuthintela intshukumo okanye ukutyibilika ngexesha lenkqubo yokujikeleza.
- Amandla okuJikelezisa: I-positioner ivumela ukujikeleza okulawulwayo kombhobho, inika ukufikelela okulula kwiindawo ezahlukeneyo zokujikela kunye nee-engile. Isantya sokujikeleza kunye necala zinokulungiswa ngokusekwe kwiimfuno zokujikela.
- Indawo Ehlengahlengiswayo: Indawo ehlengahlengiswayo idla ngokuba nezinto ezihlengahlengiswayo ezifana nokuthambeka, ukuphakama, kunye nokulungelelaniswa kwe-axis yokujikeleza. Olu hlengahlengiso lwenza ukuba umbhobho ube kwindawo echanekileyo, okuqinisekisa ukufikelela ngokugqibeleleyo kokuwelda macala onke.
- Inkqubo yoLawulo: I-positioner inokuba nenkqubo yokulawula evumela abaqhubi ukuba balungise ukuphakamisa kwe-hydraulic, isantya sokujikeleza, kunye nezinye iiparameter. Oku kubonelela ngolawulo oluchanekileyo kwinkqubo yokudibanisa.
Izikhombisi-ndlela zokuwelda eziphakamisa imibhobho yokuphakamisa i-hydraulic zisetyenziswa kakhulu kumashishini afana neoyile negesi, ukwakhiwa kwemibhobho, kunye nokwenziwa kwayo. Zenzelwe ngokukodwa ukuwelda imibhobho enobubanzi obukhulu okanye izinto zokusebenza ezisilinda, ezifana nemibhobho, izitya zoxinzelelo, kunye neetanki zokugcina.
Ezi positioners ziphucula ukusebenza kakuhle kunye nokhuseleko lwemisebenzi yokuwelda ngokubonelela ngenkxaso ezinzileyo, ukujikeleza okulawulwayo, kunye nokufikelela lula kuzo zonke iindawo zomsebenzi. Indlela yokuphakamisa i-hydraulic ivumela indawo echanekileyo kunye nokulungiswa kokuphakama, ngelixa amandla okujikeleza evumela abawelda ukuba bafumane ukuwelda okulinganayo nokumgangatho ophezulu.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-EHVPE-20 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi obuyi-2000kg |
| Ububanzi betafile | 1000 mm |
| Indlela yokuphakamisa | Isilinda se-hydraulic |
| Isilinda sokuphakamisa | Isilinda esinye |
| I-stroke yokuphakamisa iziko | 600~1470 mm |
| Indlela yokujikeleza | Injini eyi-1.5 KW |
| Indlela ethambekileyo | Isilinda seHydraulic |
| Isilinda yokuthambekisa | Isilinda esinye |
| I-engile yokuthambekela | 0~90° |
| Indlela yokulawula | Ulawulo lwesandla olukude |
| Ukutshintsha unyawo | Ewe |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Iinketho | I-Welding chuck |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ngokwesiqhelo i-welding positioner enebhokisi yokulawula ngesandla kunye neswitshi yeenyawo.
2.Ibhokisi yesandla esinye, umsebenzi unokulawula imisebenzi yeRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, kwaye une-rotation speed display kunye nezibane zamandla.
3. Zonke iikhabhinethi zombane ze-welding positioner ezenziwe yiWeldsuccess Ltd ngokwayo. Izinto eziphambili zombane zivela eSchneider.
4. Ngamanye amaxesha besisenza i-welding positioner ene-PLC control kunye nee-RV gearboxes, ezinokusebenza kunye nerobhothi.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa ii-rotator zokuwelda ngeepleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili










