I-LPP-03 Welding Rotator
✧ Intshayelelo
Inkqubo yerola yokuwelda yeetoni ezi-3 sisixhobo esikhethekileyo esisetyenziselwa ukubeka nokujikeleza izinto zokusebenza ezinobunzima obufikelela kwiitoni ezi-3 zemetric (3,000 kg) ngexesha lomsebenzi wokuwelda.
Iimpawu eziphambili kunye nobuchule benkqubo ye-welding roller ye-3-ton ziquka:
- Umthamo woMthwalo:
- Inkqubo ye-welding roller yenzelwe ukuphatha nokujikeleza izinto zokusebenza ezinobunzima obuphezulu obuziitoni ezi-3 zemetric (3,000 kg).
- Oku kuyenza ifaneleke kwiindawo ezinkulu zoshishino, ezifana neenqanawa zoxinzelelo, iindawo zoomatshini abanzima, kunye nezinto ezinkulu ezenziwe ngesinyithi.
- Uyilo lweRoller:
- Inkqubo yerola yokuwelda yeetoni ezi-3 idla ngokuba nothotho lweerola ezisebenza ngamandla ezibonelela ngenkxaso efunekayo kunye nokujikeleza umsebenzi.
- Iirola zenziwe ngezinto ezinamandla aphezulu kwaye zibekwe kwindawo ezinzileyo nelawulwayo yesixhobo esinzima.
- Ukujikeleza kunye noLungiso lokuTyekela:
- Inkqubo ye-welding roller idla ngokunika amandla okutshintsha ukujikeleza kunye nokuthambeka.
- Ukujikeleza kuvumela indawo elinganayo nelawulwayo yomsebenzi ngexesha lenkqubo yokuwelda.
- Ukulungiswa kokuthambeka kwenza ukuba indawo yokusebenza ihambelane kakuhle, nto leyo ephucula ukufikelela nokubonakala komthungi.
- Isantya esichanekileyo kunye noLawulo lweNdawo:
- Inkqubo ye-welding roller yenzelwe ukubonelela ngolawulo oluchanekileyo kwisantya kunye nendawo yesixhobo somsebenzi esijikelezayo.
- Oku kufezekiswa ngeempawu ezifana nee-variable speed drives, i-digital position indicators, kunye neenkqubo zolawulo eziphambili.
- Ukwanda kweMveliso:
- Indlela esebenza kakuhle yokubeka nokujikeleza inkqubo ye-welding roller ye-3-ton inokuphucula imveliso ngokunciphisa ixesha kunye nomgudu ofunekayo ukuseta nokulawula umsebenzi.
- Ulwakhiwo Oluqinileyo Noluhlala Luhleli:
- Inkqubo ye-welding roller yakhiwe ngezinto ezinzima kunye nesakhelo esomeleleyo sokumelana nemithwalo enzima kunye noxinzelelo lokuphatha izinto zokusebenza eziziitoni ezi-3.
- Iimpawu ezifana neerola eziqinisiweyo, iibheringi ezinamandla aphezulu, kunye nesiseko esizinzileyo zinegalelo ekuthembekeni nasekuqineni kwayo.
- Iimpawu zoKhuseleko:
- Ukhuseleko lubaluleke kakhulu xa kusenziwa uyilo lwenkqubo ye-welding roller ye-3-ton.
- Iimpawu zokhuseleko eziqhelekileyo ziquka iindlela zokumisa ngexesha likaxakeka, ukhuseleko lokugqithisa, ukufakwa okuzinzileyo, kunye nokhuseleko lomqhubi ukuqinisekisa ukusebenza ngokukhuselekileyo.
- Ukuhambelana nezixhobo zokuWelda:
- Inkqubo ye-welding roller yenzelwe ukuba idityaniswe kakuhle nezixhobo ezahlukeneyo ze-welding, ezifana ne-MIG, i-TIG, okanye oomatshini be-arc welding abaphantsi komhlaba.
- Oku kuqinisekisa ukuhamba komsebenzi okuhamba kakuhle nangokufanelekileyo ngexesha lokudityaniswa kwezixhobo ezinkulu.
Inkqubo ye-welding roller yeetoni ezintathu isetyenziswa kakhulu kumashishini afana nokwakha iinqanawa, ukuvelisa oomatshini abanzima, ukwenziwa kweenqanawa zoxinzelelo, kunye neeprojekthi ezinkulu zokwenza isinyithi. Ivumela ukuwelda okusebenzayo nokuchanekileyo kwezinto zokusebenza ezinzima, iphucula imveliso kunye nomgangatho wokuwelda ngelixa inciphisa imfuneko yokuphathwa ngesandla kunye nokubekwa kwindawo.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-LPP-03 |
| Umthamo wokujika | Iitoni ezi-3 eziphezulu |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Iitoni eziyi-1.5 eziphezulu |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Iitoni eziyi-1.5 eziphezulu |
| Ubungakanani benqanawa | 300~1200mm |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 500W |
| Isantya sokujikelezisa | Isiboniso sedijithali esingu-100-4000mm/min |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Intsimbi egqunywe ngohlobo lwe-PU |
| Inkqubo yolawulo | Ibhokisi yokulawula ngesandla ekude kunye neswitshi yepedali yeenyawo |
| Umbala | I-RAL3003 RED & 9005 BLACK / Eyenzelwe wena |
| Iinketho | Umthamo omkhulu wobubanzi |
| Isiseko samavili okuhamba ngeemoto | |
| Ibhokisi yokulawula ngesandla engenantambo |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, i-Forward, i-Reverse, i-Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Ibhokisi yokulawula ngesandla engenazingcingo iyafumaneka ukuba kuyimfuneko.
✧ Kutheni Ufanele Ukhethe Thina
I-Weldsuccess isebenza kwiindawo zokuvelisa eziphantsi kwenkampani ezingama-25,000 sq ft zokuvelisa kunye nendawo yeofisi.
Sithumela kwamanye amazwe kumazwe angama-45 kwihlabathi liphela kwaye siyazingca ngokuba noluhlu olukhulu nolukhulayo lwabathengi, amaqabane kunye nabasasazi kumazwekazi ama-6.
Iziko lethu elisemgangathweni ophezulu lisebenzisa iirobhothi kunye namaziko oomatshini e-CNC apheleleyo ukukhulisa imveliso, ebuyiselwa ixabiso kubathengi ngeendleko eziphantsi zemveliso.
✧ Inkqubela kwiMveliso
Ukususela ngo-2006, siphumelele inkqubo yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015, silawula umgangatho ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zezixhobo zokuqala. Xa iqela lethu lokuthengisa liqhubeka neqela lemveliso eliyalelayo, kwangaxeshanye liya kufuna ukuba kuhlolwe umgangatho ukusuka kwipleyiti yentsimbi yokuqala ukuya kwinkqubela phambili yokugqibela yemveliso. Oku kuya kuqinisekisa ukuba iimveliso zethu ziyahlangabezana neemfuno zabathengi.
Kwangaxeshanye, zonke iimveliso zethu zifumene imvume ye-CE ukususela ngo-2012, ukuze sikwazi ukuthumela ngaphandle kwimarike yase-Europeam ngokukhululekileyo.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili








