Iirola zokuWelda zePipe zeTon ezili-10 ezizilungelelanisayo ezingama-2800 Mm zeNqaba yoMoya
✧ Intshayelelo
1. Uluhlu lobubanzi besitya luphakathi kwe-320-2800 mm.
2. Iseti enye enikwe amandla / Iseti enye engasebenziyo / Inkqubo yokulawula umbane.
3. Abathengi banokwenza ngokwezifiso ii-rotator zokuwelda ezizilungelelanise ngokwazo iitoni ezili-10 ngokweemfuno zabo.
I-rotator yokuwelda eyi-4.10 yeetoni ilawulwa yibhokisi yesandla kunye ne-foot pedal.
5. Ivili lerabha okanye lentsimbi emva kokufumana kwakho impahla
6. I-rotator yokuwelda eyilungelelanisayo ngokwayo kulula ukuyisebenzisa.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-SAR -10 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi beetoni ezili-10 |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Ubuninzi beetoni ezi-5 |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Ubuninzi beetoni ezi-5 |
| Ubungakanani benqanawa | 320~2800mm |
| Lungisa Indlela | Irola yokuzilungiselela |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 1.1 KW |
| Isantya sokujikelezisa | Isiboniso sedijithali esingu-100-1000mm/min |
| Ubungakanani berola | Ø300*150mm |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Intsimbi egqunywe ngohlobo lwe-PU |
| Inkqubo yolawulo | Intambo ye-8m pedal yeenyawo |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Iinketho | Umthamo omkhulu wobubanzi |
| Isiseko samavili okuhamba ngeemoto | |
| Ibhokisi yokulawula ngesandla engenantambo |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, i-Forward, i-Reverse, i-Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Ibhokisi yokulawula ngesandla engenazingcingo iyafumaneka ukuba kuyimfuneko.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa ii-rotator zokuwelda ngeepleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili







