Iirola zePipe eziQhelekileyo ze-160T zokuWelda ezine-PU enoLungiso lweBolt
✧ Intshayelelo
Ii-rotator zokuwelda ezinomthamo womthwalo we-1.160 Ton kuquka iyunithi enye yokuqhuba kunye neyunithi enye ye-idler.
2. Ngokwesiqhelo sisebenzisa ububanzi obuyi-500mm kunye nobubanzi obuyi-400mm PU amavili, amavili e-roller ezinto zentsimbi ayafumaneka ukuze enzelwe wena.
3.Ngeemoto eziguquguqukayo ze-frequency ye-2*4kw, iya kuqinisekisa ukuba ukujikeleza kuzinzile ngakumbi.
4. Ukuba izitya zine-eccentricity, siza kusebenzisa i-brake motor ukwandisa i-torque yokujikeleza.
5. I-rotator yokuwelda ye-160 Ton esemgangathweni enezitya ezinobubanzi obuyi-5000mm, singakwazi ukuyila ubungakanani obukhulu ngokwesicelo somsebenzisi wokugqibela.
6. Isiseko esizinzileyo, amavili okuhamba ahamba ngenjini kunye nemigca yokukhulisa ehambelanayo zonke ziyafumaneka kwiWeldsuccess Ltd.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-CR-160 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi beetoni ezili-160 |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Ubuninzi beetoni ezingama-80 |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Ubuninzi beetoni ezingama-80 |
| Ubungakanani benqanawa | 800~5000mm |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 2*4 KW |
| Isantya sokujikelezisa | 100-1000mm/ngomzuzu |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Izinto zentsimbi |
| Ubungakanani berola | Ø500*600mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-15m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isiqinisekiso | CE |
✧ Uphawu
1. Imveliso yeerola zokuwelda zepayipi ineentlobo ezahlukeneyo, umzekelo, indlela ezizilungelelanisa ngayo, ezilungisekayo, imoto, iindlela zokuthambekela kunye neendlela ezichasene nokukhukuliseka.
2. I-series ye-conventional pipe welding rollers stand iyakwazi ukuyisebenzisa kwiindidi ezahlukeneyo zomsebenzi, ngokulungelelanisa umgama ophakathi wee-rollers, ngokusebenzisa imingxunya yezikrufu egciniweyo okanye isikrufu se-lead.
3.Kuxhomekeke kwisicelo esahlukileyo, umphezulu werola uneentlobo ezintathu, i-PU/IRABHA/ISILINDI SENTSIMBI.
4. Iirola zokuwelda zepayipi zisetyenziselwa ikakhulu ukuWelda iiPipe, ukupolisha iiTank Rolls, ukupeyinta iiRoller kunye nokuhlanganisa iiTank Turn Rolls zeShell yeSilinda.
5. Umatshini wokujika i-roller welding yombhobho unokulawula ngokudibeneyo nezinye izixhobo.
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili











