I-Welding Positioner eyi-100kg kunye ne-1000kg
✧ Intshayelelo
I-100kg welding positioner sisixhobo esisetyenziswa kwimisebenzi yokuwelda ukubeka nokujikeleza izinto zokusebenza ezinobunzima obufikelela kwi-100 yeekhilogram.
I-welding positioner eyi-1000kg sisixhobo esisetyenziswa kwimisebenzi yokuwelda ukubeka nokujikeleza izinto zokusebenza ezinobunzima obufikelela kwi-1-t0n (1,000 kg).
Ukusebenzisa i-welding positioner enale mandla kuphucula ukusebenza kakuhle kunye nokuchaneka kwemisebenzi ye-welding. Ibonelela ngeqonga elizinzileyo lokubeka indawo yokusebenza, ivumela aba-welding ukuba basebenze kwii-engile ezahlukeneyo kwaye bafikelele kumgangatho we-weld ohambelanayo.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-1 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi be-1000kg |
| Ububanzi betafile | 1000 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 1.1 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 150 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 100 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili





