I-VPE-0.1 I-Positioner encinci ekhuselekayo eyi-100kg
✧ Intshayelelo
I-welding positioner encinci ekhaphukhaphu eyi-100kg yi-welding positioner ephathekayo, ubunzima bayo bulula, ngoko ke singayihambisa ngokulula ngokweemfuno ze-welding. I-welding voltage inokuba yi-110V, 220V kunye ne-380V njl. njl. i-voltage eyenzelwe wena.
Isantya sokujikeleza sinokulungiswa ngeqhosha. Umsebenzi angamisela isantya sokujikeleza esifanelekileyo ngokweemfuno ze-welding.
Ngexesha lokuwelda ngesandla, indlela yokujikeleza ingalawulwa yiswitshi yepedali yeenyawo. Kulula ngakumbi ukuba umsebenzi atshintshe indlela yokujikeleza.
1. I-Standard 2 axis gear welding I-Positioner sisisombululo esisisiseko sokuthambekisa nokujikeleza iziqwenga zomsebenzi.
2. Itafile yokusebenza ingajikeleziswa (kwi-360°) okanye ithambeke (kwi-0 – 90°) ivumela ukuba isiqwenga somsebenzi sidityaniswe kwindawo efanelekileyo, kwaye isantya sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-0.1 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi be-100kg |
| Ububanzi betafile | 400 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.18 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.4-4 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | Ngesandla |
| Isantya sokuthambekela | Ngesandla |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 50 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 50 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-welding positioner encinci ekhaphukhaphu yenzelwe izinto ezincinci zomsebenzi, i-welding positioner eyi-100kg enokujikeleza okuhamba ngemoto kunye ne-manual tilting, inkqubo ye-tilting enamavili esandla esinye ukulungisa isikrufu, i-screw yokulungisa igiya, ukuze i-positioner ikwazi ukubona i-engile ye-tilting ye-0-90 degrees. Nokuba i-tilting yenziwa ngamavili esandla, kodwa nge-hand screw kunye negiya, kulula ukuyilungisa.
I-Weldsuccess ivelisa i-welding positioner ukusuka ekuthengweni kweepleyiti zentsimbi zokuqala kunye nokusika kwe-CNC. Ngokuvunywa kwe-IS0 9001:2015, silawula umgangatho ngenkqubela nganye yemveliso.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili









