I-VPE-5 Welding Positioner ene-0-90 Degree Tilting Angle
✧ Intshayelelo
1.Indawo yokugalela imithwalo ye-5Ton enegiya ezimbini eziqinileyo zokugalela i-motor.
2.Le ndawo yokumisa i-axis yemoto ezimbini enobubanzi betafile obuyi-1500mm.
3. Ukujikeleza kwetafile kwi-360° kunye nokuthambekela kwi-0 - 90° ukuqinisekisa ukuba umsebenzi uhambela kwindawo efanelekileyo yokuwelda.
4. Isantya sokujikeleza siboniswa ngedijithali kwaye silawulwa yi-VFD. Isantya siyalungiseka kwibhokisi yokulawula ngesandla esikude ngokweemfuno zokuwelda.
5. Sikwabonelela ngee-chucks zokuwelda ze-flanges zepayipi.
6. I-positioner yohlobo lokuphakama oluzinzileyo, itafile yokujikeleza ethe tye kunye ne-manual okanye i-hydraulic 3 axis height adjustment positioners zonke ziyafumaneka.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-5 |
| Umthamo wokujika | ubuninzi be-5000kg |
| Ububanzi betafile | 1500 mm |
| Injini yokujikeleza | 3 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 3 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.14 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 200 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 150 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili



