I-VPE-3 Welding Positioner enobubanzi beTheyibhile obuyi-1400mm kunye neeChucks eziyi-1200mm
✧ Intshayelelo
1.Indawo yokumisa esemgangathweni eqhelekileyo ye-welding positioner 3Ton umthwalo umthamo wayo onobubanzi betafile obuyi-1400mm.
2. Ububanzi betafile kunye nobukhulu bokuphakama kweziko ziyafumaneka ngokwezifiso.
3. Iqela lethu lobuchwephesha linokuyila ubungakanani be-T-shot yetafile, indawo kunye nemilo ngokweenkcukacha zeziqwenga zomsebenzi, ukuze kube lula kumsebenzisi wokugqibela ukufaka isiqwenga somsebenzi kwii-welding positioners zethu.
4. Ibhokisi enye yokulawula ngesandla esikude kunye nolawulo lwepedali yonyawo olunye ziya kuthunyelwa kunye nomatshini.
5. I-fixed height positioner, i-horizontal rotation table, i-manual okanye i-hydraulic 3 axis height adjustment positioners zonke ziyafumaneka kwiWeldsuccess Ltd.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-3 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi be-3000kg |
| Ububanzi betafile | 1400 mm |
| Injini yokujikeleza | 1.5 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 2.2 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.23 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 200 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 150 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Zonke iindawo zethu ezingasetyenziswayo zivela kwinkampani edumileyo yamazwe ngamazwe, kwaye oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezingasetyenziswayo ngokulula kwimarike yakhe yasekuhlaleni.
1. I-frequency changer ivela kwi-Danfoss brand.
2. Injini ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
Ukususela ngo-2006, kwaye ngokusekelwe kwinkqubo yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015, silawula umgangatho wezixhobo zethu ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala, inkqubela phambili yemveliso nganye kunye nomhloli ukuyilawula. Oku kusinceda sifumane ishishini elingakumbi kwimarike yamazwe ngamazwe.
Ukuza kuthi ga ngoku, zonke iimveliso zethu zivunyiwe yi-CE ukuya kwimarike yaseYurophu. Ndiyathemba ukuba iimveliso zethu ziya kukunika uncedo kwimveliso yeeprojekthi zakho.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili



