I-Welding Positioner yeetoni ezi-2
✧ Intshayelelo
.Indawo yethu yokuwelda ene-3 jaw chuck iya kuba luncedo kakhulu ekuwelding ngepayipi kunye neeflanges.
2. I-2Ton load capacity welding positioner tilting angle normall yi-0-90 degrees, kwaye ngokwesicelo somthengi, inokuba yi-0-135 degrees.
3. Ngetafile enobubanzi obuyi-1300mm, isantya sokujikeleza siya kuba yi-0.12-1.2 rpm, isantya sokujikeleza siya kufundwa ngedijithali kwaye sinokulungiswa kwibhokisi yokulawula ngesandla esikude ngokweemfuno zokuwelda.
4. Iswitshi yepedali yonyawo olunye inikezelwa kunye ukulawula indlela yokujikeleza yokuwelda ngesandla ngamanye amaxesha.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-2 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi obuyi-2000kg |
| Ububanzi betafile | 1200 mm |
| Injini yokujikeleza | 1.1 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 1.5 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 150 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 100 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. Ukulawula isantya sokujikeleza, i-variable frequency drive yiDanfoss brand.
2. Imoto ejikelezayo nejikayo ivela kwi-Invertek ngemvume epheleleyo ye-CE.
3. Izinto zombane zokulawula zivela eSchneider.
4. Zonke iindawo ezingasetyenziswayo ziyakwazi ukuthathelwa indawo ngumsebenzisi wokugqibela kwimarike yakhe yasekuhlaleni.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili




