Indawo yokuWelda eyi-600kg
✧ Intshayelelo
I-600kg welding positioner sisixhobo esikhethekileyo esisetyenziswa kwimisebenzi yokudibanisa ukubeka nokujikeleza izinto zokusebenza. Yenzelwe ukuphatha izinto zokusebenza ezinobunzima obufikelela kwi-600 kg (kg) okanye iitoni ze-0.6 metric, ezibonelela ngozinzo kunye nokuhamba okulawulwayo ngexesha leenkqubo zokudibanisa.
Nazi ezinye zeempawu eziphambili kunye neempawu ze-welding positioner enobunzima be-600kg:
Umthamo Womthwalo: I-positioner iyakwazi ukuxhasa nokujikeleza izinto zokusebenza ezinobunzima obuphezulu obuyi-600kg. Oku kuyenza ifaneleke ukuphatha izinto zokusebenza ezincinci ukuya kweziphakathi kwizicelo zokuwelda.
Ulawulo Lokujikeleza: I-welding positioner idla ngokuquka inkqubo yolawulo evumela abaqhubi ukuba balawule isantya sokujikeleza kunye necala. Oku kwenza kube lula ukulawula ngokuchanekileyo indawo kunye nokuhamba kwesixhobo somsebenzi ngexesha lokusebenza kwe-welding.
Indawo Ehlengahlengiswayo: Indawo ehlengahlengiswayo idla ngokuba neendlela zokubeka izinto ezihlengahlengiswayo, ezinje ngokuthambeka, ukujikeleza, kunye nokulungiswa kokuphakama. Olu hlengahlengiso luvumela indawo efanelekileyo yokusebenza, ukuqinisekisa ukufikelela lula kwiindawo zokuwelda kunye nokuphucula ukusebenza kakuhle kokuwelda.
Ulwakhiwo Oluqinileyo: I-positioner idla ngokwenziwa ngezinto eziqinileyo ukuqinisekisa uzinzo nokuqina ngexesha lokusebenza. Yenzelwe ukubonelela ngeqonga elikhuselekileyo leenkqubo zokuwelda, ukuqinisekisa ukuba umsebenzi uhlala uzinzile kwaye ulungelelaniswe kakuhle.
Uyilo Oluncinci: I-positioner yokuwelda enobunzima obuyi-600kg idla ngokuba ncinci ngobukhulu, nto leyo eyenza ifaneleke kwiindawo zokusebenzela ezincinci okanye usetyenziso apho indawo incinci khona. Uyilo lwayo oluncinci luvumela ukuba kube lula ukuhamba kunye nokudibanisa kwiisetingi zokuwelda ezikhoyo.
I-welding positioner enobunzima obuyi-600kg isetyenziswa kakhulu kumashishini ahlukeneyo, kuquka iivenkile zokwenza izinto, ukwenziwa kweemoto, kunye nemisebenzi yokudibanisa elula ukuya kwephakathi. Inceda ekufezekiseni ukudityaniswa ngokuchanekileyo nangokufanelekileyo ngokubonelela ngokubeka okulawulwayo kunye nokujikeleza kwezinto zokusebenza.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | HBJ-06 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi obuyi-600kg |
| Ububanzi betafile | 1000 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.09-0.9 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 0.75 kw |
| Isantya sokuthambekela | 1.1 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 150 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 100 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| Isikhundla se-axis ezi-3 |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili




