Isikhundla sokuWelda soLungiso loBude be-AHVPE-1
✧ Intshayelelo
I-Positioner yokulungisa ukuphakama kunye ne-axis ezimbini zegiya yokuthambeka. Isisombululo esisisiseko sokuthambeka kunye nokujikeleza iziqwenga zomsebenzi. Ingalungisa ukuphakama okuphakathi ngokwee-workpieces ezahlukeneyo.
Itheyibhile yokusebenza ingajikeleziswa (kwi-360°) okanye ithambeke (kwi-0 – 90°) ivumela ukuba isiqwenga somsebenzi sidityaniswe kwindawo efanelekileyo, kwaye isantya sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
Ngexesha lokwenza kwethu iworkshop, ngamanye amaxesha siba neworkpiece enkulu, ngeli xesha siya kuyidinga i-welding positioner enokuphakama okuphezulu embindini. Emva koko i-welding positioner yokulungisa ukuphakama iya kuba luncedo. Ingalungisa ukuphakama nge-bolt ngesandla. Umthengi angalungisa ukuphakama kwe-positioner ngokwemisebenzi eyahlukeneyo.
I-welding positioner yokulungisa ukuphakama ene-axis ezintathu, enye yeyokujikeleza enesantya esihlengahlengiswayo. Enye yeyokuthambeka, i-angle yokuthambeka ingaba yi-0-135 degrees maximum. I-axis yokugqibela yeyokulungisa ukuphakama okuthe nkqo.
Ngexesha lokuwelda, isantya sokujika kwetafile sinokuhlengahlengiswa, singahlengahlengisa kancinci okanye ngokukhawuleza njengoko besifuna. Icala lokujikeleza linokulawulwa nge-foot pedal, nto leyo elungele abasebenzi ngexesha lokuwelda.
Iichuck zokuwelda ezidityanisiweyo ezintathu ziyafumaneka kwiidayamitha ezahlukeneyo zepayipi, iWeldsuccess iza kufakela iichuck zokuwelda zilungele ukuhanjiswa. Xa umsebenzisi wokugqibela efumana umthwalo, angawusebenzisa ngokuthe ngqo.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-AHVPE-1 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi be-1000kg |
| Ububanzi betafile | 1000 mm |
| Ukulungiswa kokuphakama embindini | Incwadi yesandla nge-bolt / Hydraulic |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 1.1 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 150 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 100 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ngokwesiqhelo i-welding positioner enebhokisi yokulawula ngesandla kunye neswitshi yeenyawo.
2.Ibhokisi yesandla esinye, umsebenzi unokulawula imisebenzi yeRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, kwaye une-rotation speed display kunye nezibane zamandla.
3. Zonke iikhabhinethi zombane ze-welding positioner ezenziwe yiWeldsuccess Ltd ngokwayo. Izinto eziphambili zombane zivela eSchneider.
4. Ngamanye amaxesha besisenza i-welding positioner ene-PLC control kunye nee-RV gearboxes, ezinokusebenza kunye nerobhothi.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa ii-rotator zokuwelda ngeepleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili








