Iipozithi zokuWelda zePipe eziZenzekelayo ze-3000kg ezineBhokisi yoLawulo lwesandla kunye nePedal yeenyawo
✧ Intshayelelo
1. I-positioner yokuwelda ye-elbow yenziwe ikakhulu yiyunithi ejikelezayo yetafile yokusebenza kunye neyunithi yokuthambekela kunye nenkqubo yolawulo lombane.
2. Ngokujika nokujikeleza ngenjini, i-positioner ye-elbow welding ingenza i-workpiece ibe yindawo efanelekileyo yokusebenza.
3. Ukujikeleza kwetafile yokusebenza kulawulwa ngokuguqulwa kwamaza angaphantsi kwenyathelo ukuze kufezekiswe isantya esifanelekileyo sokuwelda.
4. Ukusebenzisa ibhokisi yokulawula kude ukuze kufezekiswe ukusebenza kwetafile yomsebenzi kude, kunokunxibelelana noomatshini bokusebenza ukuze kufezekiswe ukusebenza konxibelelwano.
5. Beka ecaleni ujongano ukuze ufezekise umsebenzi wonxibelelwano kunye ne-manipulator kunye nomatshini wokuwelda ozenzekelayo oxhonywe ngokuzenzekelayo ukufezekisa iziko lokuwelda elizenzekelayo.
6. Ishishini lesicelo eliquka isitya soxinzelelo, isinyithi, amandla ombane, ishishini leekhemikhali, ulwakhiwo loomatshini kunye nesinyithi.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-AHVPE-3 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi be-3000kg |
| Ububanzi betafile | 1400 mm |
| Ukulungiswa kokuphakama embindini | Incwadi yesandla nge-bolt / Hydraulic |
| Injini yokujikeleza | 1.1 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 2.2 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.23 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 200 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 200 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ngokwesiqhelo i-welding positioner enebhokisi yokulawula ngesandla kunye neswitshi yeenyawo.
2.Ibhokisi yesandla esinye, umsebenzi unokulawula imisebenzi yeRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, kwaye une-rotation speed display kunye nezibane zamandla.
3. Zonke iikhabhinethi zombane ze-welding positioner ezenziwe yiWeldsuccess Ltd ngokwayo. Izinto eziphambili zombane zivela eSchneider.
4. Ngamanye amaxesha besisenza i-welding positioner ene-PLC control kunye nee-RV gearboxes, ezinokusebenza kunye nerobhothi.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa ii-rotator zokuwelda ngeepleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili










