I-Pipe Hydraulic Welding Positioner Heavy Load ene-1000mm Table Diameter
✧ Intshayelelo
1. Lo matshini usetyenziselwa ukuwelda lula, unokuwusebenzisa ngomatshini wokuwelda, umatshini wokuwelda
2. I-Positioner can ithambekele ukusuka kwi-0 ukuya kwi-120°, ijikeleza ngama-360° nge-VFD.
3. Umgangatho weVoltage yi-380V-3PH-50HZ, kodwa singawenza i-110-575V ngokweemfuno zakho.
4. Yenza umsebenzi ube kwindawo efanelekileyo yokuwelda.
5. Ibonakalisa umgangatho wokuwelda kwaye inciphisa umsebenzi wokuwelda kwaye iphucula imveliso.
6. I-positioner yokuthambekela kwegiya yombane ene-algle yokuthambekela eyi-0-90°
7. Ibhokisi yokulawula ngesandla ekude kunye nolawulo lwepedali yeenyawo.
8. Isantya esingenazitebhisi sokujikeleza kwetafile
9. 100% entsha evela kumenzi wokuqala
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-AHVPE-20 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi obuyi-2000kg |
| Ububanzi betafile | 1000 mm |
| Indlela yokuphakamisa | Isilinda se-hydraulic |
| Isilinda sokuphakamisa | Isilinda esinye |
| I-stroke yokuphakamisa iziko | 600~1470 mm |
| Indlela yokujikeleza | Injini eyi-1.5 KW |
| Indlela ethambekileyo | Isilinda seHydraulic |
| Isilinda yokuthambekisa | Isilinda esinye |
| I-engile yokuthambekela | 0~90° |
| Indlela yokulawula | Ulawulo lwesandla olukude |
| Ukutshintsha unyawo | Ewe |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ngokwesiqhelo i-welding positioner enebhokisi yokulawula ngesandla kunye neswitshi yeenyawo.
2.Ibhokisi yesandla esinye, umsebenzi unokulawula imisebenzi yeRotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, kwaye une-rotation speed display kunye nezibane zamandla.
3. Zonke iikhabhinethi zombane ze-welding positioner ezenziwe yiWeldsuccess Ltd ngokwayo. Izinto eziphambili zombane zivela eSchneider.
4. Ngamanye amaxesha besisenza i-welding positioner ene-PLC control kunye nee-RV gearboxes, ezinokusebenza kunye nerobhothi.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa ii-rotator zokuwelda ngeepleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili











