VPE-0.3 Manual Tilting 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Intshayelelo
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-0.3 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi obuyi-300kg |
| Ububanzi betafile | 600 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.37 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.3-3 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | Ngesandla |
| Isantya sokuthambekela | Ngesandla |
| I-engile yokuthambekela | 0~90° |
| Umgama ophezulu ophakathi | 50 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 50 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Kutheni Ufanele Ukhethe Thina
Ukususela ngo-2006, siphumelele inkqubo yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015, silawula umgangatho ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zezixhobo zokuqala. Xa iqela lethu lokuthengisa liqhubeka neqela lemveliso eliyalelayo, kwangaxeshanye liya kufuna ukuba kuhlolwe umgangatho ukusuka kwipleyiti yentsimbi yokuqala ukuya kwinkqubela phambili yokugqibela yemveliso. Oku kuya kuqinisekisa ukuba iimveliso zethu ziyahlangabezana neemfuno zabathengi.
Kwangaxeshanye, zonke iimveliso zethu zifumene imvume ye-CE ukususela ngo-2012, ukuze sikwazi ukuthumela ngaphandle kwimarike yase-Europeam ngokukhululekileyo.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili




