Isibekeli sokuWelda se-VPE-1
✧ Intshayelelo
1. I-Standard 2 axis gear welding I-Positioner sisisombululo esisisiseko sokuthambekisa nokujikeleza iziqwenga zomsebenzi.
2. Itafile yokusebenza ingajikeleziswa (kwi-360°) okanye ithambeke (kwi-0 - 90°) ivumela ukuba isiqwenga somsebenzi sidityaniswe kwindawo efanelekileyo, kwaye isantya sokujikeleza esinenjini silawulwa yi-VFD.
3. Ngexesha lokuwelda, singalungisa isantya sokujikeleza ngokweemfuno zethu. Isantya sokujikeleza siya kuba sisikrini sedijithali kwibhokisi yokulawula ngesandla esikude.
4.Ngokwahluka kobubanzi bombhobho, ingafaka nee-jaw chucks ezintathu zokubamba umbhobho.
5. I-fixed height positioner, i-horizontal rotation table, i-manual okanye i-hydraulic 3 axis height adjustment positioners zonke ziyafumaneka kwiWeldsuccess Ltd.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | I-VPE-1 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi be-1000kg |
| Ububanzi betafile | 1000 mm |
| Injini yokujikeleza | 0.75 kw |
| Isantya sokujikeleza | 0.05-0.5 ngomzuzu |
| Injini yokuthambekisa | 1.1 kw |
| Isantya sokuthambekela | 0.67 ngomzuzu |
| I-engile yokuthambekela | 0~90°/ 0~120°degree degree |
| Umgama ophezulu ophakathi | 150 mm |
| Umgama ophezulu womxhuzulane | 100 mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-8m |
| Iinketho | I-Welding chuck |
| Itheyibhile ethe tye | |
| I-3 axis hydraulic positioner |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa zonke iimpawu zeendawo ezisele ezidumileyo ukuqinisekisa ukuba ii-welding rotators zihlala ixesha elide. Nokuba iindawo ezisele zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo ezisele ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1.Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
✧ Inkqubela kwiMveliso
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa indawo yokuma kwentsimbi ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili



