I-500T Pipe Traditional Welding Roller yePipe Butt eneBolt Adjustment
✧ Intshayelelo
1. Iirotha zethu zokuwelda zepayipi zipakisha i-roller enye kunye ne-roller enye ye-idler piece ndawonye njengeseti enye ethengiswayo.
2. Isantya sethu sokujikeleza i-drive tuning rolls sikwi-digital readout.
Izixhobo ze-elektroniki ze-3.Iiklasi eziphezulu ezivela kwiSchneider ukuqinisekisa ixesha elide lokusebenzisa ubomi
4. Ulawulo lwesandla olukude, ulawulo lwesandla lwerediyo kunye nolawulo lwepedali yeenyawo zonke ziyafumaneka.
I-5.100% entsha evela kumenzi wokuqala
6. Ukuba ubude bombhobho wakho omnye bungaphezulu kweemitha ezi-8, sicebisa ukuba ukhethe i-drive roller enye kunye nee-idler roller ezimbini oza kuzixhasa.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-CR-500 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi beetoni ezingama-500 |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Ubuninzi beetoni ezingama-250 |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Ubuninzi beetoni ezingama-250 |
| Ubungakanani benqanawa | 1200~8500mm |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 2*11 KW |
| Isantya sokujikelezisa | 100-1000mm/ngomzuzu |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Izinto zentsimbi |
| Ubungakanani berola | Ø800*400mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-15m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isiqinisekiso | CE |
✧ Uphawu
1. Imveliso yeerola zokuwelda zepayipi ineentlobo ezahlukeneyo, umzekelo, indlela ezizilungelelanisa ngayo, ezilungisekayo, imoto, iindlela zokuthambekela kunye neendlela ezichasene nokukhukuliseka.
2. I-series ye-conventional pipe welding rollers stand iyakwazi ukuyisebenzisa kwiindidi ezahlukeneyo zomsebenzi, ngokulungelelanisa umgama ophakathi wee-rollers, ngokusebenzisa imingxunya yezikrufu egciniweyo okanye isikrufu se-lead.
3.Kuxhomekeke kwisicelo esahlukileyo, umphezulu werola uneentlobo ezintathu, i-PU/IRABHA/ISILINDI SENTSIMBI.
4. Iirola zokuwelda zepayipi zisetyenziselwa ikakhulu ukuWelda iiPipe, ukupolisha iiTank Rolls, ukupeyinta iiRoller kunye nokuhlanganisa iiTank Turn Rolls zeShell yeSilinda.
5. Umatshini wokujika i-roller welding yombhobho unokulawula ngokudibeneyo nezinye izixhobo.
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili











