Iirola ze-Welding zePipe eziNzima ze-300T eziMiselweyo ezine-Bolt Adjustment
✧ Intshayelelo
1. I-rotator eqhelekileyo ineyunithi enye ye-drive rotator ene-motor, iyunithi enye yokujika engenamsebenzi, isiseko sesakhelo sentsimbi, kunye nenkqubo yolawulo lombane.
2. Yonke iyunithi yokuqhuba kunye ne-idler enamavili e-roller ezinto ze-PU, iya kuqinisekisa ukuba isetyenziswa ixesha elide.
3. Amavili erola ezinto zentsimbi ayafumaneka xa kucelwe ngokukodwa.
4. Onke amavili e-PU okanye ivili lentsimbi aya kulungiswa ngeebholiti zebanga le-12.9 ngokwesiseko.
5. Ibhokisi yokulawula ngesandla ekude enemisebenzi yokujika phambili, ukujika umva, ukubonisa isantya sokujika, ukumisa isikhashana, ukumisa nge-E kunye nokumisa kwakhona.
6. Kwezi roller ze-welding ezinzima, sikwabonelela ngebhokisi yokulawula ngesandla engenazingcingo kwi-30m distance signal receiver.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | Irola yokuWelda ye-CR-300 |
| Umthamo wokujika | Ubuninzi beetoni ezingama-300 |
| Ukulayisha Umthamo-Drive | Ubuninzi beetoni ezili-150 |
| Ukulayisha Umthamo-Idler | Ubuninzi beetoni ezili-150 |
| Ubungakanani benqanawa | 1000~6000mm |
| Lungisa Indlela | Uhlengahlengiso lwebholti |
| Amandla okuJikelezisa iiMoto | 2*5.5 KW |
| Isantya sokujikelezisa | 100-1000mm/ngomzuzu |
| Ulawulo lwesantya | Umqhubi wefrikhwensi eguquguqukayo |
| Amavili erola | Izinto zentsimbi |
| Ubungakanani berola | Ø700*300mm |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Intambo yokulawula kude eyi-15m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isiqinisekiso | CE |
✧ Uphawu
1. Imveliso yeerola zokuwelda zepayipi ineentlobo ezahlukeneyo, umzekelo, indlela ezizilungelelanisa ngayo, ezilungisekayo, imoto, iindlela zokuthambekela kunye neendlela ezichasene nokukhukuliseka.
2. I-series ye-conventional pipe welding rollers stand iyakwazi ukuyisebenzisa kwiindidi ezahlukeneyo zomsebenzi, ngokulungelelanisa umgama ophakathi wee-rollers, ngokusebenzisa imingxunya yezikrufu egciniweyo okanye isikrufu se-lead.
3.Kuxhomekeke kwisicelo esahlukileyo, umphezulu werola uneentlobo ezintathu, i-PU/IRABHA/ISILINDI SENTSIMBI.
4. Iirola zokuwelda zepayipi zisetyenziselwa ikakhulu ukuWelda iiPipe, ukupolisha iiTank Rolls, ukupeyinta iiRoller kunye nokuhlanganisa iiTank Turn Rolls zeShell yeSilinda.
5. Umatshini wokujika i-roller welding yombhobho unokulawula ngokudibeneyo nezinye izixhobo.
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
1. I-Variable Frequency Drive ivela kuhlobo lweDanfoss / Schneider.
2. IiMoto ezijikelezisayo nezisebenzisa i-tilring ziimpawu ze-Invertek / ABB.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
Zonke iindawo ezingasetyenziswayo zinokutshintshwa lula kwimarike yasekuhlaleni yomsebenzisi wokugqibela.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula yesandla esikude ene-Rotation speed display, Rotation Forward, Rotation Reverse, Tilting Up, Tilting Down, Power Lights kunye ne-Emergency Stop functions.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Ipedali yeenyawo ukulawula icala lokujikeleza.
4. Sikwafaka iqhosha elinye elongezelelweyo lokumisa umatshini xa kukho ingozi, oku kuya kuqinisekisa ukuba umsebenzi ungawumisa umatshini xa kusenzeka ingozi.
5. Yonke inkqubo yethu yolawulo ngemvume ye-CE kwimarike yaseYurophu.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili











