Ii-5050 Column kunye ne-Boom Welding Manipulators zeenqanawa zoxinzelelo
✧ Intshayelelo
1. I-Welding column boom isetyenziswa kakhulu kwi-wind tower, kwi-pressure vessels nakwii-tank ngaphandle nangaphakathi kwi-longitudinal seam welding okanye kwi-girth welding. Iya kufezekiswa i-automatic welding xa isetyenziswa kunye ne-welding rotators system yethu.
2. Ukusebenzisa kunye nee-welding positioners kuya kuba lula ngakumbi ukuwelda iiflanges.
3. Ngokweenxalenye zomsebenzi, senza ne-column boom ngesiseko samavili okuhamba. Ngoko ke ikwafumaneka ekudibaniseni i-long longitudinal seam welding.
4. Kwi-boom yekholamu yokuwelda, singayifaka umthombo wamandla we-MIG, umthombo wamandla we-SAW kunye nomthombo wamandla we-AC/DC tandem.
5. Inkqubo ye-welding column boom iphakanyiswa nge-double link chain. Ikwanayo ne-anti-welling system ukuqinisekisa ukhuseleko lokusebenzisa nokuba i-chain yaphukile.
6. Umatshini wokubuyisela i-Flux, i-welding camera monitor kunye ne-laser pointer zonke ziyafumaneka ukuze kwenziwe i-welding ezenzekelayo. Ungasithumelela i-imeyile ukuze ufumane ividiyo esebenzayo.
✧ Iinkcukacha eziphambili
| Imodeli | MD 5050 C&B |
| Umthamo womthwalo we-boom end | 250kg |
| Uhambo oluthe nkqo lwe-boom | 5000 mm |
| Isantya sokuqhuma esithe nkqo | 1000 mm/ngomzuzu |
| Uhambo oluthe tyaba lwe-boom | 5000 mm |
| Isantya se-boon esithe tye | I-VFD eyi-120-1200 mm/min |
| Islayidi esinqamlezileyo se-boom end | Iimoto ezisebenzisa injini eziyi-100*100 mm |
| Ukujikeleza | ±180°Isandla kunye nesitshixo |
| Indlela yokuhamba | Ukuhamba ngeemoto |
| Isantya sokuhamba | 2000 mm/ngomzuzu |
| I-Voltage | 380V ± 10% 50Hz 3Phase |
| Inkqubo yolawulo | Ulawulo olukude Intambo ye-10m |
| Umbala | Yenzelwe wena |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Iinketho-1 | Isalathisi selaser |
| Iinketho -2 | Isikrini sekhamera |
| Iinketho-3 | Umatshini wokubuyisela i-Flux |
✧ Uphawu lweeNdawo eziNgezelelweyo
Kwishishini lamazwe ngamazwe, iWeldsuccess isebenzisa lonke uphawu lweendawo zokuhombisa oludumileyo ukuqinisekisa ukuba ikholamu yokuhombisa iyachuma ixesha elide. Nokuba iindawo zokuhombisa zaphukile emva kweminyaka emininzi, umsebenzisi wokugqibela unokutshintsha iindawo zokuhombisa ngokulula kwimarike yasekuhlaleni.
1. Utshintsho lwemvamisa luvela kwiDamfoss brand.
2. Imoto ivela kwi-Invertek okanye kwi-ABB brand.
3. Izinto zombane luphawu lukaSchneider.
✧ Inkqubo yoLawulo
1. Ibhokisi yokulawula ngesandla ene-boom up / boom down, boom phambili / ngasemva / Cross slides ukuze ulungise itotshi yokuwelda ezantsi ekhohlo ngasekunene, i-Wire feeding, i-Wire back, i-Power Lights kunye ne-E-stop.
2. Ikhabhathi yombane ephambili eneswitshi yombane, izibane zombane, i-alamu, imisebenzi yokuseta kwakhona kunye nemisebenzi yokumisa ngexesha likaxakeka.
3. Singadibanisa i-welding rotator okanye i-welding positioner kunye ne-column boom ukuze sifezekise i-automatic welding.
✧ Iiprojekthi Zangaphambili
I-WELDSUCCESS njengomvelisi, sivelisa i-welding column boom ukusuka kwiipleyiti zentsimbi zokuqala zokusika, ukuwelda, unyango loomatshini, imingxunya yokubhoboza, ukuhlanganisa, ukupeyinta kunye novavanyo lokugqibela.
Ngale ndlela, siya kulawula yonke inkqubo yemveliso ephantsi kwenkqubo yethu yolawulo lomgangatho ye-ISO 9001:2015. Kwaye siqinisekise ukuba umthengi wethu ufumana iimveliso ezikumgangatho ophezulu.











